Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Cebeci 14 Ayar Yonca Kalpli Altın Çocuk Bileklik

Yaşama anlam katan en özel anları en güzel çocuk takılar ile taçlandırıyoruz. Özenle tasarladığımız 14 ayar çocuk bileklik modellerimiz  hem geçmiş hem de modern zamanların izlerini yansıtıyoruz. Kusursuz işçilikleri özel tasarımlar ile harmanlayarak en yalın günlere ve en görkemli gecelere daha fazla anlam yüklüyoruz. Cebeci Kuyumculuk farkıyla üretilmiş olan özel tasarım çocuk bileklik ürünlerimiz ile daha zarif ve şık olmanın lüksünü sizler de yaşayın. Kalite tutkunu ve altın bileklik takmayı seven çocuklar için en ideal seçenekler bu alımlı dünyada sizleri bekliyor.

Hediye paketi olarak hazırlanıp tarafınıza gönderilmektedir. Özel bir notunuz varsa alışverişinizi tamamlarken karşılaşacağınız sipariş notu bölümüne bildirebilirsiniz.

Siparişiniz ücretsiz ve sigortalı olarak adresinize teslim edilmektedir.

Siparişiniz kargo firmasından size teslim edilene kadar Cebeci Kuyumculuk sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Ürün Kodu: C.526

 
TESLİMAT
 
Yapacağınız alışverişlerinizde siparişiniz onaylandıktan sonra en geç  2 iş  günü içinde ürününüz kargoya verilir ve anlaşmalı kargo şirketinden tarafınıza ulaşmak üzere yola çıkar. 

Kişiye Özel Ürünlerde siparişiniz onaylandıktan sonra en geç  3 - 5 iş günü içinde ürününüz kargoya verilir ve anlaşmalı kargo şirketinden tarafınıza ulaşmak üzere yola çıkar.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...